Register

خبر فوری و داغ

حمایت و پشتیبانی از نرم افزار اتوماسیون دفاتر وکالت دادرس در سایت اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران
 
 
توجه : در صورت استفاده از امکانات منحصر به فرد دادرس در نرم افزار مرتبط دیگری حتما از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد و طرف به اشد مجازات خواهد رسید (واحد حقوقی بزرگ دادرس )
 

تاییدیه های مراکز مهم حقوقی و عامل فروش نرم افزار دادرسورژن 92.06

ورژن 92.06

1.اتصال به سایت قوه قضائیه با استفاده از رمز وکیل
شما می توانید با داشتن رمز شخصی خود به تمامی اطلاعات پرونده های خود در سایت قوه قضائیه دسترسی داشته باشید. به این ترتیب که شما رمز شخصی خود را در قسمت ثبت مشخصات وکیل وارد نمائید همچنین کدملی و شماره پروانه هم باید به درستی وارد شود سپس در این پنجره راست کلیک کرده و گزینه اطلاع رسانی وکلا کلیک نمائید پنجره ای باز شده و لیست تمامی پرونده های شما را می آورد که می توانید روی هر کدام از آنها کلیک کنید و روند کار آن را مطالعه فرمائید چنانچه قصد ذخیره اطلاعات روند کار پرونده را در نرم افزار خود دارید روی دکمه انتقال روند کار پرونده به نرم افزار کلیک نمائید (توجه داشته باشید  باید در نرم افزار شما پرونده با شماره 16 رقمی مربوطه یافت شود که این اطلاعات در آرشیو گردش کار کار آن پرونده قرار گیرد.)
2.تغییر فایل تنظیم قالب اوراق قضائی
پنجره تنظیم قالب اوراق قضائی تغییر یافته است (منوی اطلاعات پایه->تنظیم قالب اوراق قضایی) هنگامی که این پنجره را باز نمودید باید نوع قالب (اوراق قضائی ، سربرگ ، وکالتنامه ها) خود را انتخاب کنید سپس از طریق کشوی زیر آن نام مربوط به آن قالب را انتخاب و دکمه طراحی را کلیک کنید. در طراحی قالب اصلی برای شما باز می گردد که می توانید مستطیل مربوطه را انتخاب و ماوس جابه جا نمایید . چنانچه می خواهید با صفحه کلید کار کنید باید برای جابه جایی دکمه ctrl را پایین نگه داشته و از کلید چپ و راست استفاده کنید (اگر تغییرات جابه جایی شما خیلی کم است می توانید به جای دکمه ctrl از دکمه Alt استفاد کنید .) برای بزرگتر هم کردن موس را روی آن برده و هنگامی فلش دوسر شد می توانید آن را بزرگ یا کوچک کنید.
   
3.اضافه شدن خلاصه گزارش مالی پرونده
بعد از ثبت حق الوکاله و هزینه های پرونده می توانید از آن پرونده خلاصه گزارش مالی را تهیه کنید به این شکل که شما پرونده مربوطه را باز کرده و روی آن راست کلیک و گزینه خلاصه گزارش مالی پرونده را انتخاب نمائید فرم مانند شکل زیر برای شما باز می شود.4. تغییر در فایل help (راهنمایی برنامه)
فایل help نرم افزار از قبل کامل تر شده است و راهنمایی آیتم های جدید به آن اضافه شده است.

5. تغییر برنامه Dadras_Net
برنامه مختلفی به برنامه Dadra_net شما اضافه شده است. عکس زیر نمایی از آن است نحوه ی کار کردن با این برنامه داخل خود برنامه آماده است.6. به روز رسانی قوانین و مقررات تا تاریخ 1392/06/23
قوانین و مقررات تا تاریخ ذکر شده آماده شده است که می توانید آن را به روز رسانی کنید.

نحوه به روز رسانی کردن اتوماتیک نرم افزار وکالت دادرس در اینجا آماده است.

برای دانلود فونت ایران نسعلیق اینجا کلیک کنید
اما روش دستی آن به شکل زیر می باشد.
(فایل های آپدیت در لینک های زیر قرار داده شده است.
که روش کار به این شکل می باشد که شما ابتدا نرم افزار دادرس را ببندید سپس فایل های آپدیت را از لینک زیر دانلود  کنید:
برای ورژن 92.06:,
http://webpooyan.com/dadras_update/update92.05-to-Last.zip
http://webpooyan.com/dadras_update/update.zip
قوانین و مقررات: http://webpooyan.com/dadras_update/updateghavanin.zip

سپس فایل زیپ را از طریق راست روی آن Extract  کرده سپس فایل های درونی آن را در مسیر نصب برنامه دادرس (به طور مثال D:\Program Files (x86)\Webpooyan\Dadras) Copy And Replace را انجام دهید سپس نرم افزار را باز نماید.)

پرداخت آنلاین بانک ملت

برای پرداخت مبلغ متفرقه به صورت آنلاین از این مکان اقدام نمایید

مبلغ