راهنمای نصب نسخه آزمایشی نرم افزار دفتر وکالت دادرس

ابتدا نسخه آزمایشی را از طریق لینک زیر دانلود نمایید و بعد از ان شروع به نصب کنید بعد از نصب نرم افزار ، فرم ثبت نامی برای شما باز می شود که باید اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نمایید سپس کدی برای شما ارسال خواهد شد که از طریق ان به نرم افزار وارد می شوید.


توجه داشته باشید برنامه پیش نیاز نصب برنامه دادرس Micosoft SQL Server 2014 و .Netfram work 4 می باشد که به صورت اتوماتیک نصب خواهد شد. بهتر است سیستم شما ویندوز 7 به بالا و همچنین Ram4 به بالا داشته باشد بعد از اطمینان حاصل نمودن از را دانلود موفق فایل demo را از حالت فشرده خارج کنید (روی فایل راست کلیک کنید و گزینه Extract files را بزنید) . سپس از روی آیکن dadras setup.exe کلیک کنید.

روی گزینه Next کلیک کنید

برنامه های پیش نیاز به صورت پیش فرض انتخاب هست و به صورت اتوماتیک نصب خواهد شد روی دکمه Next کلیک کنید و منتظر بمانید تا برنامه ها به صورت کامل نصب شود.


گزینه I agree … را تیک دار کنید و سپس روی دکمه INSTALL بزنید و منتظر بمانید تا عملیات نصب تا انتها انجام شود.
بعد از اجرای نرم افزار در پنجره ورود در قسمت شماره سریال: کدی که در هنگام ثبت نام دریافت کرده اید را وارد نمایید کلمه عبور و رمز به صورت پیش فرض پر خواهند شد. لازم به ذکر که در اجرای این نسخه شما ملزم هستید که به اینترنت متصل باشید . این نسخه به مدت 15 روز قایل اجرا است و بعد از آن نرم افزارغیر فعال می شود. لطفا در صورت هرگونه مشکل و یا سوال با شماره 09120182328 تماس حاصل نمایید.
موفق و پیروز باشید